Логин

НОВИНИ

23.08.2013

Компанія «Сіті-Стейт» вітає всіх жителів України з 22 річницею незалежності нашої держави! Нехай в кожному серці сяє тепла любов до рідної землі!!  

Мы в FaceBook  Мы ВКонтакте   Мы в Google+

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ
15.04.2013

Компанія «Сіті-Стейт» нагородила цінними призами всіх учасниць конкурсу «Міс щасливчанка» серед  школярок 9—11 класів, який відбувся 12 квітня у Щасливському НВК. Щиро вітаємо переможниць конкурсу!
   

  

      

     

        http://www.citystate.com.ua/data/upload/main/main/ru/contacts/ep2010.jpg

Житловий комплекс по вул. Лесі Українки, 14

Рус Укр Eng

 

ВВЕДЕНИЙ В ЕКСПЛУАТАЦІЮ В СІЧНІ 2011 РОКУ

          ВІРТУАЛЬНИЙ ТУР 1                   ВІРТУАЛЬНИЙ ТУР 2                   ВІРТУАЛЬНИЙ ТУР 3

http://www.citystate.com.ua/data/upload/publication/main/ru/151/ext_04_74561.jpg http://www.citystate.com.ua/data/upload/publication/main/ru/151/ext_07_8193.jpg http://www.citystate.com.ua/data/upload/publication/main/ru/151/ext_05_8076.jpg

      ВІРТУАЛЬНИЙ ТУР 4                   ВІРТУАЛЬНИЙ ТУР 5                    ВІРТУАЛЬНИЙ ТУР 6

http://www.citystate.com.ua/data/upload/publication/main/ru/151/ext_01_7278.jpg http://www.citystate.com.ua/data/upload/publication/main/ru/151/ext_02_7308.jpg http://www.citystate.com.ua/data/upload/publication/main/ru/151/ext_03_7369.jpg

 

Завдяки пропозиції нашої компанії, квартира в новобудові Києва, про яку мріють мільйони сімей, нарешті стала доступною! 

Це цікава пропозиція і для тих, хто втомився від напруженого життя мегаполісу і хоче купити квартиру в Київській області, паралельно з цим поліпшивши свої житлові умови.

 

Житловий комплекс по вул. Л. Українки, 14 володіє рядом переваг, якими не можуть похвалитися інші новобудови в Київській області. Розташовуючись практично біля міської межі і в центрі затишного впорядкованого селища, наш житловий комплекс досить ізольований від суєти Києва.

 

Житловий комплекс яскравий, оригінальний і добре вписується в довкілля, вигідно відрізняється загальною гармонійністю і легкою «камерністю». Вдалі планування квартир в нашій новобудові надають відчуття усамітнення, захищеності, комфорту, в чому ви зможете переконатися, відвідавши демонстраційні квартири, відкриті для візиту покупців.

 

·         Кредитна програма

·         Сертифікат відповідності

·         Вартість квартир

·         Планування квартир

·         Динаміка будівництва

·         Зразки договорів

·         Дозвільні документи

·         Екологічні висновки

·         Альбом

·         Фотогалерея

 

http://www.citystate.com.ua/data/upload/publication/main/en/151/premium1.jpg  http://www.citystate.com.ua/data/upload/publication/main/en/151/business1.jpg  http://www.citystate.com.ua/data/upload/publication/main/en/151/standard1.jpg  http://www.citystate.com.ua/data/upload/publication/main/en/151/econom1.jpg

Демонстраційні квартири. Варіанти та вартість оздоблення

 

Кожен з нас хоче жити в умовах, де люди посміхаються один одному, не турбуються про безпеку дітей у дворах, пишаються своїм селищем і бережуть його, підтримують чистоту, принципи добросусідства та взаємодопомоги. Для створення комфортного середовища проживання будь-які нові будівлі повинні бути не тільки виразними і функціональними, але і стати гармонійною частиною навколишнього простору.

Наш житловий комплекс, що став «візитною карткою» «Сіті-Стейт» у селі Щасливе, служить беззаперечним доказом даного твердження.

Головним прийомом створення комфортної обстановки для проживаючих у будинку людей було обмеження в'їзду автомобільного транспорту та «розкриття» житлового двору в якості громадської площі, де сусіди зустрічаються для комунікації, ігор, зустрічей і прогулянок, тобто продовжують відпочивати всередині житлової території. Ці прийоми дозволять відчувати себе комфортно людям будь-якого віку і психологічного складу — і тим, хто віддає перевагу усамітненню, уникає галасливих компаній і соціальних контактів; і людям, звиклим постійно знаходитися в центрі уваги і налаштованим до максимального розширення кола знайомств.

Крім естетики, багато уваги було приділено технічним характеристикам будівлі - це і системи безпеки, новітні інженерні комунікації, передові будівельні технології.

Наш яскравий і досить сміливий у стилістичному рішенні будинок вже став місцевою визначною пам'яткою і своєрідним центром тяжіння суспільного життя селища. Це найкраще доказ визнання нашої роботи.