Логин

НОВИНИ

23.08.2013

Компанія «Сіті-Стейт» вітає всіх жителів України з 22 річницею незалежності нашої держави! Нехай в кожному серці сяє тепла любов до рідної землі!!  

Мы в FaceBook  Мы ВКонтакте   Мы в Google+

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ
15.04.2013

Компанія «Сіті-Стейт» нагородила цінними призами всіх учасниць конкурсу «Міс щасливчанка» серед  школярок 9—11 класів, який відбувся 12 квітня у Щасливському НВК. Щиро вітаємо переможниць конкурсу!
   

  

      

     

        http://www.citystate.com.ua/data/upload/main/main/ru/contacts/ep2010.jpg

 
Рус Укр Eng

 

ТОВ «City State» —  компанія, що динамічно розвивається, сферою діяльності якої є реалізація проектів в області житлової і комерційної нерухомості.

Основними видами діяльності компанії є девелопмент, проектування, будівництво, управління об’єктами нерухомості і організація їх експлуатації.

Робота над проектами — від розробки концепції до управління побудованими об’єктами  — здійснюється власними ресурсами компанії «City State» в особі співробітників з багаторічним досвідом роботи на ринку інвестиційного будівництва.

Девіз «Мистецтво втілення мрії» відображає не тільки суть діяльності компанії, але і її місію по відношенню до зовнішнього світу — зробити доступним  нове середовище комфортного існування для всіх верств населення.

Один з перших проектів компанії — житловий комплекс по вул. Л. Українки, 14 — завершено і введено в експлуатацію. Людям, які бажають купити квартиру в Києві, наша компанія надає унікальну можливість придбати житло практично в межах столиці за цінами Київської області.

 

За рівнем пропозицій «продаж квартир» Київська область є безумовним лідером українського ринку нерухомості і може запропонувати потенційним покупцям масу варіантів. Житло безпосередньо у забудовників можливо придбати на різних стадіях будівництва в будинках будь-якої поверховості і таунхаусах, «після будівельників» і з оздобленням «під ключ», в оточенні повноцінної міської інфраструктури або віддалених від крупних міст, наближених до природи і об'єктів дозвілля.

 

Проте об'єкт, що поєднував би в собі всі перераховані уявлення про комфортне життя, — практично недосяжний ідеал. Саме тому наш житловий комплекс — це унікальний продукт на ринку продажу квартир Києва і Київської області. Наше житло вигідно поєднує в собі переваги мешкання в столиці і відмінні екологічні показники впорядкованого передмістя. Будучи пілотним проектом програми комплексної забудови території, житловий комплекс всього через декілька років знаходитиметься в центрі затишного міського кварталу Ситі Щасливе, до благоустрою якого ми залучаємо талановитих архітекторів-урбаністів і неординарних ландшафтників.

 

Компанія «Сіті-Стейт» заслужено обрала своїм девізом «мистецтво втілення мрії», адже саме з нашою допомогою людям, чия мрія — квартира в Києві — купити її стало набагато доступніше, а отже, мрія поступово стає реальністю.

оренда складу київська область