Логин

НОВИНИ

23.08.2013

Компанія «Сіті-Стейт» вітає всіх жителів України з 22 річницею незалежності нашої держави! Нехай в кожному серці сяє тепла любов до рідної землі!!  

Мы в FaceBook  Мы ВКонтакте   Мы в Google+

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ
15.04.2013

Компанія «Сіті-Стейт» нагородила цінними призами всіх учасниць конкурсу «Міс щасливчанка» серед  школярок 9—11 класів, який відбувся 12 квітня у Щасливському НВК. Щиро вітаємо переможниць конкурсу!
   

  

      

     

        http://www.citystate.com.ua/data/upload/main/main/ru/contacts/ep2010.jpg

Святкування презентації житлового комплексу

Рус Укр Eng

8 жовтня в рамках святкування Дня села відбулося офіційне відкриття житлового комплексу компанії «Сіті-Стейт». В урочистостях прийняли участь сільський голова Микола Шмаюн, голова Київської обласної адміністрації Анатолій Присяжнюк, голова наглядової ради ТОВ «Сіті-Стейт» Анатолій Юркевич та низка інших поважних  гостей.

 

Яскраве святкове дійство презентації розгорнулося біля будинку, розташованого по вул. Лесі Українки, 14. Під великими наметами були організовані різноманітні розваги для дорослих та дітей: гостей зустрічали професійні виконавці сучасних та народних пісень, танцюристи, рукодільники, розважальники тощо. Офіційній частині презентації з розрізанням червоної стрічки передувала церемонія з освячення будинку.

 

— Завдяки залученню інвестицій соціальна інфраструктура села Щасливе стрімко розвивається, — зазначив  Анатолій Присяжнюк. — Приємно, що в Щасливому працюють добросовісні забудовники. До когорти таких відноситься потужна компанія «Сіті-Стейт», яка звела у центрі села сучасний, якісний будинок разом з чудовою прибудинковою територією.  Сьогодні подібні  новобудови не скрізь побачиш навіть у столиці.

 

Гості свята на чолі з Анатоліем Присяжнюком та Анатолієм Юркевичем оглянули будинок, в якому наразі вже проживає  близько 100 сімей, в тому числі близько 20 дітей. А за півроку з моменту введення будинку в експлуатацію вже встигло народилося й п’ятеро немовлят.

 

На «благополуччя новоселів», за народними прикметами, під час святкування пустився рясний дощ. Проте погодні умови не стали на заваді  відпочинку — під навісом тривали  веселі  гуляння з розвагами,  вишуканими напоями та наїдками. Розважали щасливчан ВІА «Бадьор» та колектив «Бряц-Бенд».